• Новак
13pcs/многу воздушни Балони Партија Декорација Писма Азбука Алуминиум балон Фолија Балон Бебе деца Среќен Роденден балони 2017 топла

13pcs/многу воздушни Балони Партија Декорација Писма Азбука Алуминиум балон Фолија Балон Бебе деца Среќен Роденден

DEN 167.04

Достапност
Достапно за нарачка


Почитувани, фолија балони во пакување и транспорт на процесот ќе биде збрчкана, тоа е нормално, боже, по гас ќе не влијае на користењето на, ви благодариме за разбирањето!

Спецификацијата

Ballon Големина:
16inch
Обликот Стил:
Писмо
is_customized:
No
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Број на Компјутери:
13pcs
Класификација:
Ballon
Број На Модел На:
среќен роденден
Бренд Име:
nogoo
Повод:
роденден
Име:
среќен роденден балони
3 години> Возраст Опсег:
3 години>> 3 години
атрибут:
Писма балон

Со стоката дадена додека купуваат