• Новак
  • -9 %
2018 6pcs/многу Нови Led Светло Шапка Тим Храбри Инстинкт Одг Бејзбол Капа За Жените Mens Опремени Капи Светат Во Темница Снабдување

2018 6pcs/многу Нови Led Светло Шапка Тим Храбри Инстинкт Одг Бејзбол Капа За Жените Mens Опремени Капи Светат

DEN 1245.00
DEN 1368.00

Достапност
Достапно за нарачка


опис на производот :
6pcs/многу Нови LED Светло Шапка Тим Храбри Тим Инстинкт Одг Бејзбол Капа за Жените Mens Опремени Капи Светат Во Темница сјај снабдување
боја : Црна, розова, црвена, црвена роза, жолта, зелена,
виолетова,сина, бела и сребрена
Ако ви е потребно за да ги собереш на боја,ве молиме да ни даде на
порака,ви благодариме
пакет се вклучени : 6pcs/многу
Светлата можат да работат 20 часа
1.LED трепка капи.
2.Совршен подарок за вашите пријатели и себе си, кога постои партија,
концерт, прослава, фестивал активност итн. 4.две осветлување сцени со switch за да одберете : strobe и блескави. 5.Погоден за повеќето возрасни лица . 6.Шефот на турнеја : 58cm. Објектот Димензии 28*24*11cm(L×W×H)/11.02"×9.45"×4.33"(Приближно)
6pcs/многу Нови LED Светло Шапка Тим Храбри Тим Инстинкт Одг Бејзбол Капа за Жените Mens Опремени Капи Светат Во Темница сјај снабдување
6pcs/многу Нови LED Светло Шапка Тим Храбри Тим Инстинкт Одг Бејзбол Капа за Жените Mens Опремени Капи Светат Во Темница сјај снабдување
6pcs/многу Нови LED Светло Шапка Тим Храбри Тим Инстинкт Одг Бејзбол Капа за Жените Mens Опремени Капи Светат Во Темница сјај снабдување

Спецификацијата

Број на Компјутери:
6Pcs
Повод:
Број На Модел На:
PTL8068*6
is_customized:
Yes
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Блескав Време:
20 часа
Бренд Име:
CNOKYHOUSE

Со стоката дадена додека купуваат