• Новак
240Pcs/Многу 10.5x9.9cm Квадратни Само Лепило Labels A4 Печатење на Хартија Сјајни Бели Налепници Етикета Kraft Хартија Одговара Ласерски Печатач

240Pcs/Многу 10.5x9.9cm Квадратни Само Лепило Labels A4 Печатење на Хартија Сјајни Бели Налепници Етикета Kraft

DEN 960.00

Достапност
Достапно за нарачка

Дијаметар : 10.5*9.9 cm Материјал : Сјајни Kraft Хартија Боја : Бела Функција : 6 парчиња/лист, Сјајни Употреба : Печатење на хартија за ласерски печатач
Превозот :
1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување.
2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
Се враќа :
1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања.
2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци.
3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени.
4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

Спецификацијата

празник:
Други,Универзални,Бизнис
Музика:
No
Број На Модел На:
10.5x9.9cm
Шема:
Една страница Тип
Бренд Име:
PABCK
Стил:
Општествени науки

Со стоката дадена додека купуваат