• Новак
  • -5 %
Свадба Торта Нож и Служат за Поставување Селски Јута Twine Завиткани Рачка

Свадба Торта Нож и Служат за Поставување Селски Јута Twine Завиткани Рачка

DEN 820.00
DEN 863.04

Достапност
Достапно за нарачка


Свадба Торта Нож и Служат за Поставување Селски Јута Twine Завиткани Рачка
Боја : исто како слики
Количина : 1set

Спецификацијата

Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
rd059
Бренд Име:
IVINLA
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба
Број на Компјутери:
1 сет
Материјал:
јута
Точка име :
свадба торта нож
боја:
јута
Количина:
1set

Со стоката дадена додека купуваат