• Новак
  • -24 %
Креативен, Среќен Роденден Торта Знамиња Злато Црна Торта Topper Сјајот Роденден Торта Оркестарот Материјали Роденденска Торта Toppers

Креативен, Среќен Роденден Торта Знамиња Злато Црна Торта Topper Сјајот Роденден Торта Оркестарот Материјали

DEN 32.00
DEN 42.24

Достапност
Достапно за нарачка


Креативен, Среќен Роденден Торта Знамиња Злато Црна Торта Topper Сјајот Роденден Торта Оркестарот Материјали Роденденска Торта Toppers Опис :
Материјал : Хартија
Прибл. Големина : pls љубезно види слика, ви благодариме !
Боја : црна, злато,сребро.
Пакетот Вклучува :
1pc * торта знаме
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Прирачник мерена големина. Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. 100% Сосема Нов, Pls љубезно чекаат трпеливо, Ако има било какви предлози или прашања, pls се чувствуваат слободни да не контактирате, Многу ви благодариме. Сите ние искрено се надеваме дека сте задоволни секој ден!

Спецификацијата

боја:
Сребро.
Бренд Име:
FGHGF
Број На Модел На:
торта знамиња
Материјал:
Картон
Шема:
Писмо,Со Солидна Боја
Повод:
Роденден Партија,Партија
Торта Topper:
birthdday Торта Topper
торта знамиња:
свадба торта topper
роденден:
Cupcake Topper
свадба торта topper персоналните:
торта topper свадба
Печење Првенство:
торта хартија
Свадба:
Невестата & Младоженецот
торта декорација знаме:
роденденска торта знаме
Картон торта topper:
акрилик торта topper
Божиќ:
Ноќта на вештерките

Со стоката дадена додека купуваат