• Новак
  • -6 %
Божиќ Торта Знамиња Дедо Мраз Elk Среќен Божиќ Торта Topper Glittler Елка Партија Печење Торта Оркестарот Божиќ Торта Знамиња

Божиќ Торта Знамиња Дедо Мраз Elk Среќен Божиќ Торта Topper Glittler Елка Партија Печење Торта Оркестарот Божиќ

DEN 44.00
DEN 47.04

Достапност
Достапно за нарачка


Божиќ Торта Знамиња Дедо Мраз Elk Среќен Божиќ Торта Topper Glittler Елка Партија Печење Торта Оркестарот Божиќ Торта Знамиња Опис :
Материјал : хартија
Прибл. Големина : види слика
Боја : злато,сребро.
Пакетот Вклучува :
1pc *торта знаме
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Прирачник мерена големина. Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме! 100% Сосема Нов, Pls љубезно чекаат трпеливо , Ако има било какви предлози или прашања, pls се чувствуваат слободни да не контактирате , Многу ви благодариме. Сите ние искрено се надеваме дека сте задоволни секој ден!

Спецификацијата

Бренд Име:
FGHGF
Број На Модел На:
божиќ торта знамиња
is_customized:
Yes
Материјал:
Картон
Шема:
Писмо,со Солидна Боја,Цртан филм животинско
Повод:
Партија,Божик,Нова Година
Божиќ:
Божиќ Подарок Торба
бел божиќ:
Божиќ шапка
подарок перница:
носителите
Елка:
Дедо Мраз
Снешко:
Црвено Вино Шише Маска
elk:
Чорапи
Tablewear:
Стол Маска
Божиќ Bowtie:
Елката Додатоци

Со стоката дадена додека купуваат