• Новак
Резолуцијата Дизајн на 3D Зголеми Маса Крпа 1.2 Метри Дијаметар Круг Торта Tablecloths за Свадба Банкет Оркестарот бесплатен превозот

Резолуцијата Дизајн на 3D Зголеми Маса Крпа 1.2 Метри Дијаметар Круг Торта Tablecloths за Свадба Банкет Оркестарот

DEN 1776.00

Достапност
Достапно за нарачка


Димензии : Дијаметар е околу 1.2 см (таму ќе биде околу 3-5 см грешка растојание)
Материјал : 3 D зголеми цвет ткаенина
Предмет : Роза маса крпа свадба круг
имаме 1.2 m x 1.8 m и 2.4 m кол/2.8 m кол во парк! ние, исто така, може да Custom Size сакате. можете да ме контактирате!
Совети : 1. Цената е само за 1 парче 2. Имаме уште една рунда големина, ако сакате тоа, контактирајте со нас пред да се купи! 3. кога ќе ја отворите парцела, тоа мора малку мирис,само да се стави под ветар, тоа ќе исчезне. 4. Сите предмети се за вистинска снимање. Сепак различни монитори може да има малку боја разлика. Ако не можете да accpt дека, само не се купува !!!! 5. Овој материјал е многу мазна, ткаенина беше ткиво. Ако сакате да се мијат, подобро да се користи страна, не од страна на машината. 6. Ако имате било какви прашања, само се чувствуваат слободни да побарате пред да го купите!

Спецификацијата

Број На Модел На:
44
Повод:
роденден,свадба
Шема:
Никој
Големина:
S
is_customized:
Yes
Материјал:
Не-плетени Ткаенини

Со стоката дадена додека купуваат