• Новак
Прозрачна Занает Оригами Среќна Ѕвезда Хартија DIY Лента Виткање Светат Во Темница За Дома Партија Услуги Подарок божиќ, Нова Година

Прозрачна Занает Оригами Среќна Ѕвезда Хартија DIY Лента Виткање Светат Во Темница За Дома Партија Услуги Подарок

DEN 187.20

Достапност
Достапно за нарачка


Боја& Шема : Испрати По Случаен Избор
Функција :
Сосема нов и висок квалитет.
Може светлина во темнината на ноќта,и да се направи убава глетка.
Може да се користат за декорација на вашиот дом или вашата спална соба.
Може да се направи деца се чувствуваат повеќе happies и удобно.
Шарени занает за да се направи добра декорација.
Одличен подарок за вашите пријатели,љубовници,и најдобри желби за нив.
Спецификација :
Боја& Шема : Испрати По Случаен Избор
Материјал : Хартија
Големина : За 25x1cm(L X W)
1pack=210(+-1)компјутери
Answer : ___________________________ Note : Стави ја на сончева светлина,и апсорбира светлината,тогаш тоа може да luminou s.
Испорака детали за Сите предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Превозот компанија Estinated Време на Испорака за Следење Epacket 7-18 дена на Располагање Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-35 дена на Располагање Пост NL 12-25 дена на Располагање ЕМС 6-15 дена на Располагање на курирската служба DHL 3-8 дена на Располагање Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 20-60 дена не се Достапни

Спецификацијата

Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман
Број На Модел На:
Прозрачна Среќна Ѕвезда Хартија Укината
Материјал:
Картон
DU:
F1a5

Со стоката дадена додека купуваат