• Новак
  • -8 %
KITOSUN Бела LED Вазна Оркестарот Светлина Подводните Свеќи со Батерија за Свадба Партија Настани Цветни Аранжмани

KITOSUN Бела LED Вазна Оркестарот Светлина Подводните Свеќи со Батерија за Свадба Партија Настани Цветни Аранжмани

DEN 1457.00
DEN 1584.00

Достапност
Достапно за нарачка

Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Заличи табела centerpieces и цветни прикажува со овие водоотпорен, обновливи LED светла. Секоја светлина доаѓа со 2pcs CR2032 Батерии.
KITOSUN Подводни LED Чај Светла се батерија-управува и може да се стави директно во вода за да ја осветлат вазни, мали тенкови или езера, и се совршени за обезбедување на база на осветлување за да лебди свеќи и цвеќиња. Супер Светло Акцент LED Светла
Имаме масовно акции за soonest испорака
11 бои за опции :
Црвена , Сина , Зелена, бела,Топло Бела, Розова, Виолетова, Портокалова, Жолто, Теал, R G B боја се менува
Можете да нарачате мешани бои. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.
Нема Риба Резервоарот, Цвет, Вазни, Shisha Наргиле, Балони, Хартија Фенери и други работи кои се вклучени. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Претпазливост :
Единица е штетно доколку бидат проголтани .
Производ Слики :
Нашата Фабрика
Продавачот Политика
Посветеност На Квалитетот :
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.
Се враќа :
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати. Да се избегне гледа директно во сијалица кога е активирано. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.125 во Г*1 во Х)
Извор на енергија : 2 парчиња CR2032 батерии Вклучени и Заменливи
Сијалица Тип : LED, Стабилен На Светлината
На животниот Век на батеријата : 24 до 48 Часа
Пресврт на база за да го вклучите светлото 0 N или OFF
Сертификат : CE &Ро
Пакет Детали : 10units/pk/боја, 100units/Внатрешен кутија, 1000units/Master Carto,
Картон Големина : 49*45*31 CM. Еден LED светло работи за 24 - 48 часа на 2 CR2032 Батерии (вклучени & заменливи).
Offline, ве Молиме оставете порака за нас, ќе ви одговори што наскоро кога назад на работа . Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Ние сме Фабрика Снабдувач
Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени
Нашиот квалитет ќе го многу повеќе подобро од било други продавачи. Тие не се плови и имаат рамно дно што го прави лесно да го вметнете ги во вашиот централен, вазна или креативни дизајни.
KITOSUN Бела LED Вазна Оркестарот Светлина Подводните Свеќи со Батерија за Свадба Партија Настани Цветни Аранжмани
Водоотпорен LED Акцент Светлина/ Единствен ПРЕДВОДЕНА Подводни Floralite/ Подводните Floralytes/ Водоотпорен led чај светлина/ Подводни led светло
Што се вклучени ???
50pcs Подводни led светла.
Превозот :
1. Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Овие супер светло, водоотпорен светилки може да се користи во затворени простории или на отворено, во вода или не. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет
Работно Време :
GMT 9 : 00 ЧАСОТ - 9 : 00 PM Онлајн Услуга За вас. Бруто Тежина : 20 КГ.
Спецификации :
Димензии : 3cm Кол*2. Да ги користите како извор на светлина за личности, votive сопствениците, или за други елементи на дизајнот кои ќе имаат корист од светлина.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .

Спецификацијата

боја:
RGB, ПОРТОКАЛОВА, ЦРВЕНА, БЕЛА, СИНА, ЗЕЛЕНА, ЖОЛТО, ТОПЛО БЕЛА, РОЗОВА, ТЕАЛ
Повод:
Партија,Дипломирањето,Денот на Вљубените,Свадба,ноќта на Вештерките,Божиќ,Свадба & Ангажирање,април Будала Ден,Денот на Таткото,Нова Година,Кинеската Нова Година,денот на Благодарноста,Роденден
Број на Компјутери:
50pcs
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Број На Модел На:
KS-SB-001
is_customized:
Yes
Блескав Време:
48H
Бренд Име:
KITOSUN
LED светла боја:
Пинк/Сино/Портокал/Жолто/Виолетови/Црвени/Бела/Топло Бела/Теал/RGB
извор на енергија тип:
2 парчиња заменливи CR2032 копчето мобилен батеријата вклучени
Траење На Батеријата:
повеќе од 48 часа
Димензии:
Чај светлина големина, 1.25 со дијаметар од 1 висок
Пакет:
10/блистер кутија, 100pcs/Кутија
Тежина:
15 grams
водоотпорен или не:
Водоотпорен , Подводни,Потопна
Функција:
Пресврт за да го вклучите/исклучите
Апликации:
цветни аранжмани,дизајн реквизити,табела прилагодувања, свеќа за votives
Име на производ:
Led Чај Светлина, Водоотпорен Мини LED Светло, Потопна Свеќи

Со стоката дадена додека купуваат