• Новак
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(18pcs/Многу)+ Свадба Маса Централен ЉУБОВ Дизајн Место Карта Сопствениците/Име на Носителот Булчински Туш Услуги

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(18pcs/Многу)+ Свадба Маса Централен ЉУБОВ Дизајн Место Карта Сопствениците/Име на Носителот

DEN 815.52

Достапност
Достапно за нарачка


БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(18pcs/Многу)+ Свадба Маса Централен ЉУБОВ Дизајн Место Карта Сопствениците/Име на Носителот Булчински Туш Услуги
Материјал : смола+метал
Тежина : околу 20grams
Пакет : opp вреќа
Име на производ : место за држачот
Употреба : Свадба фаворизира&партија материјали
Хартија Картичка Вклучени!
Карактеристики :
Додадете модерна изјава на љубов на вашиот настан?s седење договори со овие ЉУБОВ дизајн место карта сопствениците. Замислете топло чувство вашите гости ќе имаат во нивните срца, кога тие се cheerfully водени на нивните маси од овие ненаметлив ЉУБОВ дизајн место карта сопствениците.
Вистински Производ Слика За Референца :

Спецификацијата

Повод:
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
RWF-0074PC
Тип:
место за држачот
Употреба:
свадба фаворизира&партија материјали
Пакет:
OPP вреќа
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тежина:
about 20g

Со стоката дадена додека купуваат