• Новак
Заразените Возрасни Латекс Маска Зомби Апокалипса Покојникот Крв ноќта на Вештерките Хорор нови

Заразените Возрасни Латекс Маска Зомби Апокалипса Покојникот Крв ноќта на Вештерките Хорор нови

DEN 1008.00

Достапност
Достапно за нарачка


Брз Lead Time Ние сме посветени на обезбедување на најбрзиот пресврт пати и работиме многу Напорно за да се осигура дека сите на вашите рокови се исполнети.
Специјални Понуди Со цел да се задржи нашата конкурентна предност, ние сме постојано трчање специјални понуди на нашата партија и промоција подароци, потрошувачки добра, и дизајн услуги. Ние сме
искусни во сервисирањето на американскиот пазар, Европскиот пазар и Африка пазарот . Клиентите се направи исплата за рамнотежа и ние Брод на стоките . И ние може да се направи подобро .
Цел Упатство
Општа Цел На Информации
Земаме голема гордост на нашата работа и во широк спектар на производи кои ги нудиме.Ве молиме да се свесни дека
нашето производство се доведе пати зависи од одредени предмети и објектот количини. Потврдете го проценува време на испорака повторно.Добар Квалитет : Ние имаме строга контрола на квалитетот на системот . Сите наши производи се Супер Ниво на Квалитет! Ние бидете сигурни дека ќе бидете задоволни со нашите производи.Пакување Детали :
Пакување : 1pcs/opp,50pcs//цтн ,ctn големина : 45*30*45см ,G.MOQ :
100 PCS
6.Добра репутација на пазарот.
Предност :
Имаме професионални тимови кои прават вашите дизајни, фотографии, смислува и OEM наредби во реално производство
1. Крајот Производство-Масовно производство на производи фотографии и мостри ќе го испратам до тебе за одобрување.Добра Услуга : се однесуваме клиенти како пријател.
За нашата фабрика и prictures за вас референца
Нашите manufactory основана во 2010 година . За да го добиете најновиот каталог листа и понуда, ве молиме да се чувствуваат слободни да е-пошта до нас или посетете ја нашата веб страна, ние ќе ни биде мило да ви одговори тука, без одлагање . Контактирајте го нашиот тим за продажба да видиме како можеме да ви помогне да заштедите многу пари. Повратни информации до нас за Квалитет , Услуга, Пазарот на Повратни информации & Предлог.Рок На Плаќање :
(1) Зачувам
(2) Ние, исто така, може да обезбеди месечна изјава услугите за плаќање. ефикасна услуга и се надевам да се направи повеќе пријатели базира на сигурен и долгорочна соработка
.
СЕРТИФИКАЦИЈА на CE и Тестирање на ДОФАТ
Тестирање Извештај :
Примерок Задолжен :
1.Ниска MOQ : Тоа може да ги задоволат вашите бизнис многу добро.Сертификација на располагање :
Yes
9. Средината Производство-испраќате слики за да се покаже на линија за производство кое може да се види вашите производи во . Ние сме професионални компанија посветена да обезбеди услуги во однос на латекс играчки и Делукс Квалитет латекс ноќта на Вештерките Маски , Нашата фабрика се наоѓа во chayuan Индустриски Парк, која е област позната по занает.
(2)1day-За нашите постоечки примероци за референца.
Непобедлива Цени Ние постојано се стремиме да се најдат начини за намалување на нашите трошоците за производство и полагање на заштеди во Текот на вас!
Бренд Свеста целта на секој силен бренд е да се постигне ниво на свест дека instills идејата за квалитетот и вредноста на сите на вашите потенцијални клиенти.Примероци задолжен : Според вашиот дизајн .
Проверете подолу за повеќе информации за ставање на ред
1. Hengyu продажбата испратите Proforma Фактура со печат. Тоа е
зошто ние секогаш се осигура дека секоја цел е претставено на време.Примероци задолжен : Слободен за Постоечки Примероци Земање примероци време : 1days
Нашите Иновации
Квалитет и Услуга На Hengyutoys facory, нашите #1 приоритет секогаш била обезбедување на нашите клиенти со одличен квалитет на производите кои се занимаваат со клиентите.Капацитет На Производство :
30000 парчиња месечно.Примероци Време :
(1)3-5days-Ако сакате да го прилагодите вашиот дизајн.

Спецификацијата

Тип:
Партија Маски,Ужас
Покрива Област:
Полно Лице
Број На Модел На:
HY-HM138
Возрасна Група:
Возрасни лица
Повод:
Партија
Бренд Име:
HENGYUTOYMASK
Маска Материјал:
Латекс
боја:
мулти боја
Опис:
еко-пријателски нетоксични
Функција:
реална претстава и реално како и коса
Функција:
партија декорација
Пол:
Унисекс
Техника:
100% Рачно изработени
Повод:
Ноќта На Вештерките,Hallowmas Партија / Карневал Партија
Објектот:
Покојникот Крв ноќта на Вештерките Хорор нова Маска
Тежина:
400g/ PCS
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат