• Новак
  • -0 %
2018 ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Самовила String Светла Отворен Двор Градина Декорација Празник Сјајот Партија Материјали Божиќ Navidad Нова Година

2018 ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Самовила String Светла Отворен Двор Градина Декорација Празник Сјајот Партија

DEN 571.00
DEN 571.20

Достапност
Достапно за нарачка


Функција :
Сосема нов и висок квалитет.
Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат.
Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта.
Ниска потрошувачка на енергија, безбеден и сигурен.
Едно-копче-операција дизајн, тоа е полесно да се користи.
Тоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, новогодишни елки и сл.
Совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн.
Спецификација :
Боја : Топло Бела,Бела,Сина,Шарени
Материјал : Бакар Жица + Пластика
Влезен Напон : 4.5 V
Тип :
2 M содржи 20-led диоди
4 M содржи 40-led диоди
10 M содржи 100-led диоди
Поддржано Од : Батерии(не се вклучени)
Батерии кутија не е водоотпорен
Испорака детали за Сите предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Превозот компанија Estinated Време на Испорака за Следење Epacket 7-18 дена на Располагање Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-35 дена на Располагање Пост NL 12-25 дена на Располагање ЕМС 6-15 дена на Располагање на курирската служба DHL 3-8 дена на Располагање Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 20-60 дена не се Достапни

Спецификацијата

Големина:
10M, 4M, 2M
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман
Блескав Време:
5h
Број На Модел На:
LED Бакарна Жица Самовила String Светла
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
DU:
FF2

Со стоката дадена додека купуваат