• Новак
  • -9 %
30pcs/многу мешани бои, 8X5.5cm голема големина Шарени Велигденски Јајца кутии, пластични бонбони кутии Бебе Туш Божиќ DIY Декорација Кутија

30pcs/многу мешани бои, 8X5.5cm голема големина Шарени Велигденски Јајца кутии, пластични бонбони кутии Бебе

DEN 917.00
DEN 1008.00

Достапност
Достапно за нарачка

Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл. Големина : Приближно 2.5 инчен (6.5 см) L x 2.1 инчен (5.5 cm) W
Материјал : Пластика ( Направени на Добар PS Храна Одделение Пластични материјали, животна Средина, Заштита и неотровна )

Спецификацијата

Повод:
Роденден,ноќта на Вештерките,Партија,Големиот Настан,Дипломирањето,Децата Ден,Крштевки & Крштевањето,Годишнина,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста,Велигден,Божиќ
Број на Компјутери:
30pcs
Шема:
Момче & Девојка
Број На Модел На:
Шарени Велигденски Јајца кутии
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
боја:
Мешани Бои
Големина:
Approx 2.5 inch (6.5cm)L x 2.1 inch (5.5cm)W
КОЛИЧИНА:
20pcs/многу

Со стоката дадена додека купуваат