• Новак
Среќна Нова Година 3Pcs/set Божиќ Декорација За Дома Дедо Тоалет Седиште Покрие & Килим Бања Se Дедо Мраз Божиќ Украс

Среќна Нова Година 3Pcs/set Божиќ Декорација За Дома Дедо Тоалет Седиште Покрие & Килим Бања Se Дедо Мраз Божиќ

DEN 431.52

Достапност
Достапно за нарачка

[име] Божиќ снежен човек тоалет поставување декорација [грама] : околу 220 грама / поставува [материјал] : висок квалитет flannelette [карактеристики] : топ одделение за печатење + висок квалитет на везови [size] : резервоарот за вода + хартиена крпа покрие 38*20*16cm Тоалет седиште 35*44cm Нога подлога 53*55cm

Спецификацијата

Шема:
Мустаќи,Цртан Слика
Број На Модел На:
Дедо Тоалет Седиште Маска
Големина:
L
Материјал:
Памук
Бренд Име:
nogoo
Повод:
Божиќ
Надворешен материјал:
100% Памук
Спецификација:
51-80CM
Материјал:
Памук, не-плетени
Тип:
Декорација
нога подлога:
За 57.5*55cm/22.64*21.65
Божиќ Ставка Type:
Затворен Божиќ Декорација
боја:
Како слики прикажани
тоалет седиште:
За 35.5*43cm/13.98*16.9
радијатор капа:
Околу 38*20*16cm/14.96*7.87*6.30

Со стоката дадена додека купуваат