• Новак
  • -29 %
100pcs бела Модел Луѓе 36mm/18mm/13mm минијатурни фигури Архитектонски модел на човековите скала модел пластични 1:50 1:100 1:150 Лица

100pcs бела Модел Луѓе 36mm/18mm/13mm минијатурни фигури Архитектонски модел на човековите скала модел пластични

DEN 145.00
DEN 204.00

Достапност
Достапно за нарачка


Карактеристики :
100% сосема нов.
Наддавање Цена е за 100 Парчиња (Приближно).
Совршен за изгледот или diorama.
Скала : 1 : 50/ 1 : 100/ 1 : 150
Големина на :
1 : 5036mm или 1.4 инчен(Приближно).
1 : 100-18mm или 0.71 инчен(Приближно).
1 : 150-13mm или 0.51 инчен(Приближно).
Боја : Бела.
Материјал : пластика.
Опис :
Тука се 100pcs нови личности, како на сликата. Голема колекционерски предмети. Вашиот станица платформа или улични сцени ќе биде повеќе жива со овие објекти. Совршен за модел воз поставите пејзаж. Само да уживаат во нив.
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
2.Ние ќе испратиме седи луѓе и стои луѓе по случаен избор. Покрај тоа, тие луѓе може да не можат да стојат сами по себе, па ќе треба некои лепак за да ги поправат.Бројот е околу 100, повеќе или помалку, колку што е можно разбирање.
3.На клупата модел треба да се купи одделно.
Пакет Листата :
1 Торба на Белиот Модел Луѓе(околу 100pcs).
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Нашата канцеларија часа 9 : 00 часот наутро на 6 : 00 p.m. (GMT+8) од понеделник до сабота. И нашата канцеларија е затворен во недела и државни празници (Пекинг) ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на aliexpress порака,ние ќе се обидеме потрудиме да одговори на вашите прашања во 48 часа. за време на празниците,за одложување на одговорот,ние длабоко се извинувам.

Спецификацијата

Број На Модел На:
бела Модел Луѓе
Материјал:
Пластични
Шема:
цртан слика
Повод:

Со стоката дадена додека купуваат