• Новак
800pcs свадба партија хотел стол назад цвет лак сатен стол назад предиво декоративна лента цвет свадба декорација

800pcs свадба партија хотел стол назад цвет лак сатен стол назад предиво декоративна лента цвет свадба декорација

DEN 20621.76

Достапност
Достапно за нарачка


име : свадба партија хотел стол назад цвет лак сатен стол назад предиво декоративна лента цвет
големина : околу 275*18 CM
боја : розова, шампањ,злато,вино црвено,длабоко пурпурна , виолетова светлина,небото сино , длабоко сина,црвена,црвена роза.ве молам оставете ме порака на бојата што сакате , ако не,s хип случајно . ако сакате други специјална боја,ве молиме да се поврзете со со за да го прашам детали.ви благодариме
Материјал : Предиво
Може да се користи за отворен простор : свадба потреби декорација ,голема партија,ресторан,активност на пазарот,роденден,фестивалски активности , танцување Pendant итн.
Процес на производство : 4 страни serger .
внимание : со цел да се направи полесно за испорака, објектот е долга лента.објектот е потребно да се врзуваат во лак,со себе.ви благодариме
внимание : објектот е само за стол назад цвет,сега вклучувајќи и други работи.
Превозот :
1. Ако адреса е непотврдени ние не сме да биде одговорен за тоа. Тоа е многу безбедна врата до врата услуга, повеќето countrys никогаш не се проблем со царината. (Ве молиме оставете го вашиот телефон со цел да се дозволи mail вработените се поврзете со вас) ако вашата адреса е припаѓале на "друга земја", ве молиме да се поврзете со мене да знаете за детали на бродот цена.
2.во нормален, кинески воздух пошта е за 9-18 работни дена. Но, тоа може да биде за 45days, ако постои царинската проблем или вашата адреса за е оддалечена место, или вашата земја поштата треба повеќе време за да ја испратите пораката .
3.во нормален, ЕМС воздух пошта е за 7-15 дена, но тоа може да биде за 30days., ако постои царинската проблем или вашата адреса за е оддалечена место, или вашата земја поштата треба повеќе време за да ја испратите пораката .
4.за кинескиот воздух mail, тоа не е примено по околу 18bussiness дена, за ЕМС воздух mail, тоа не е примено по околу 13 бизнис дена, ве молиме да се поврзете со нас, дозволете ни да се прашате на кинеската поштата за да ги проверите деталите . јас сум многу жал да предизвика вашиот непријатности, ви благодарам.
Купувачот Забелешка
1.тоа е подобро за купувачот да имаат детален приказ на ставки' опис пред купување.
2.ако најдете нешто што не го разбираат , ве молиме да се поврзете со мене , може да изберете "на разговор" или "систем е-пошта", јас ќе ви одговори штом ќе може да.
3.кога ќе добиете предмети,ако не е проблем,ве молам помогнете ми потврди нарачката ,и ми даде позитивни повратни информации со 5 целосна ѕвезда.ви благодариме
4.кога ќе добиете предмети,ако се најде некој проблем,ве молиме да не ја напушти негативни или природни повратни информации директно ,ве молиме да се поврзете со мене за да ми даде можност да се справи со тоа за вас , бидејќи вашето задоволство е наша извршување.ви благодариме.
Нашата деловна политика на враќање :
1.Купувачот може да го врати во рок од 7 дена, ако не ви се допаѓа тоа или кој било друг проблем. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 7 дена од денот на доставувањето да се Врати во Промет пред да се врати на објектот, во спротивно, се врати ќе биде одбиена.
2.Превозот и ракувањето е неповратни.
3.Купувачот плаќа врати превозот.
4.За да побарате враќање ве молиме ни e-mail
5.Сите се враќа мора да ги придружуваат сите пакување и ги вклучуваат сите додатоци која во придружба на пратката. Ние го задржуваме правото да го одбие секој се враќа ако правилно упатства не се следи.

Спецификацијата

боја:
оставете msg изберете
Повод:
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
стол назад
is_customized:
Yes
Големина:
L
Бренд Име:
XUANGOUXGCN
Шема:
Полна Боја

Со стоката дадена додека купуваат