• Новак
  • -15 %
Бесплатен превозот 50pcs Злато Ѕвезда, Или Мини Партија Хартија Пуканки Кеси Sanck Корист Кеси Свадба, Роденден Филм Партија Материјали

Бесплатен превозот 50pcs Злато Ѕвезда, Или Мини Партија Хартија Пуканки Кеси Sanck Корист Кеси Свадба, Роденден

DEN 510.00
DEN 600.00

Достапност
Достапно за нарачка


Бесплатен превозот 50pcs Злато Ѕвезда, Или Мини Партија Хартија Пуканки Кеси Sanck Корист Кеси Свадба, Роденден Филм Партија Материјали
Материјал : 100% храна одделение kraft хартија
Боја : Златна Фолија
Големина : 5" x 7" (13cm x 18cm)
Единица пакување : 25pcs на иста боја по opp вреќа
Тежина : Околу 70g по пакет;
Сертификација : ФДУ и SGS
****1 Многу =50pcs (25pcs/pack * 2packs).
Ако сакате да знаете повеќе информации за партија supplie, ве молиме кликнете на веб-страница :
Повод Превозот Услови
1) Превозот е апсолутно во светот
2) Ако вашата вкупна вредност е над 2kg, ние ќе се овозможи и слободно се изразуваат превозот во светот од страна на EMS, DHL, UPS-от и Fedex. Тоа ќе трае околу 3-5 дена да пристигнат на вашето место.
3) ако вашата вкупна вредност е под 2kg, Кина Претставуваат Воздух Mail, Singapre Пост, хонг конг пост, Европската Воздух Парцела, Epecket ќе се користи. тоа ќе биде потребно за 7-15 работни дена да пристигнат на вашето место.
4) Ние имаме договор со некои internatiional Изразат Cooporation, на производи ќе се испраќаат во рок од 24 часа по добивме вашата исплата.
5)Напомена : ве молиме да ни овозможи со детални и точна адреса која може да се пристапи од страна на international express dalivery. ризикот од загуба ќе бидат донесени за вас, ако тоа е caoused од mistaks на превозот адреса направени од страна на пополнување на превозот информации.
Повратни информации 1.Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство. Значи, ако имате било какви прашања. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
2. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време. Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас.
3.Pleaes не ни остави негативен или неутрален повратни информации по случаен избор! Ви благодариме

Спецификацијата

боја:
Изберете од страна на Порака
Повод:
Шема:
Ѕвезда,Chevron,Шарени,Точка
Број На Модел На:
Злато ѕвезда хартиена кеса
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
25pcs
Материјал:
Картон
Материјал:
100% biodegradeble храна одделение хартија
боја:
фолија злато
Големина:
13cm x 18cm
Пакување:
25pcs во opp вреќа
Се користи 1 :
Златна Хартија непропустлива за Роденден
Користи 2 :
Златна Хартија непропустлива за Свадба Декорација
Користи 3 :
Златна Хартија непропустлива за Бебе туш Партија
Користи 4 :
Златна Хартија непропустлива за Слатко
Користи 5 :
Хартиена Салфетка За Бонбони

Со стоката дадена додека купуваат