• Новак
50pcs Слатко Задоволство Цреша Цвет Форма Невеста, Свадба Бонбони Кутија Железо, Калај Случај Чоколадо Складирање Брак Подарок Корист Кутија

50pcs Слатко Задоволство Цреша Цвет Форма Невеста, Свадба Бонбони Кутија Железо, Калај Случај Чоколадо Складирање

DEN 5280.00

Достапност
Достапно за нарачка


Материјал : Tinplate
Големина : 9.5*9.5*4cm

Спецификацијата

боја:
микс боја
Материјал:
Метал
Шема:
Цвет
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба
Број на Компјутери:
50pcs
is_customized:
No
Број На Модел На:
wen5397

Со стоката дадена додека купуваат