• Новак
10pcs Рок Партија Декорација за Полнење Rockstar Фото Кабина Реквизити Rock n' Roll се Вртат Виси Оркестарот Роденден, Свадба Партија Материјали

10pcs Рок Партија Декорација за Полнење Rockstar Фото Кабина Реквизити Rock n' Roll се Вртат Виси Оркестарот

DEN 608.64

Достапност
Достапно за нарачка


започнете Цена : $4.58 Цена : $13.68 Цена : $9.68 Цена : $5.88 Цена : $7.88 Цена : $6.45
крајот
Овој Рок-Ѕвезда Партија Декорација комплет вклучува 10pcs во вкупниот
2 парчиња 35cm црвено ткиво хартија фанови
4pcs 25cm ткиво хартија пом пом цвеќиња(2 парчиња црвена,2 парчиња црна)
1set rock and roll виси swirls декорација(10pcs)
1set Рок партија фото кабина реквизити(18pcs)
2 парчиња палачинка хартија streamer(3.5cmx10m)(1pc црвена,1pc црна)
Украсете го вашиот Rock and Roll партија со овие страшни виси украси.
Висат нив од вашиот плафон или светлина тела за голема 3-D музички декорација.
Секој Rock n Roll се вртат е комбинација на музика белешки и црна евиденција и знаци.
Жешка розова, црна и тиркизна бои оди одлично со 50 е тема партии.
Овие реквизити дефинитивно ќе создаде забавен и возбудлив амбиент на вашиот Rock and Roll Music тематските партија! Рокер е ноќ!
Реквизитите се во прилог 8 инчен бела хартија стапови и доаѓа со сет на 18 парчиња.

Спецификацијата

Материјал:
Хартија
Бренд Име:
SUNBEAUTY
Повод:
Пол Открие,Роденден,Забава,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Пензионирање,Крштевки & Крштевањето,Годишнина,Назад На Училиште,Свадба & Ангажман
is_customized:
Yes
Големина:
L
Број На Модел На:
Рок Партија Декорации

Со стоката дадена додека купуваат