• Новак
1pack 300pcs Криејтив Свадба Confetti шарени Љубов Confetti Свадба Партија Confetti Катира Декорација Партија Додаток

1pack 300pcs Криејтив Свадба Confetti шарени Љубов Confetti Свадба Партија Confetti Катира Декорација Партија

DEN 58.56

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 14*29mm
Материјал : Пластика
Пакување : about300 Pcs/пакет

Спецификацијата

Број На Модел На:
ZXY-HOME1363
Материјал:
Пластични
Шема:
Полна Боја
Повод:
Свадба & Ангажирање,Партија

Со стоката дадена додека купуваат