• Новак
3M(H) * 6M(W) Чиста Бела Свадба Позадина

3M(H) * 6M(W) Чиста Бела Свадба Позадина

DEN 9072.00

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : 100% Мраз свила ткаенини Големина : 6m/20ft (широк) x 3м/10ft (висина) Боја : како што е прикажано подолу Сите backdrops обработени со џеб на врвот на drape, можете директно да висат преку род. (ако ви треба било која друга преработка, Цената ќе се менува со процесот треба) Внимание : свадба backdrops е креативни работи, навистина ефект се зависи од тоа како ќе декорација и светла. Па ако ви се жалат за тоа не е точно со слика, тоа нема да биде причината за да се вратите на стоки. Ви благодариме! Цената што ја платиле тоа е само за позадина завеса без други assessories како рамка(род, стојат), светла и венец, цвеќиња и слично на слик.. За Боја се Зема во вид, не ја отфрли поради објективни причини како што се светло, дисплеј во боја, Ние ќе ги што е можно поблиску до физичка боја. Ви благодариме за вашето разбирање. Ако ви треба други бои, ве молиме, изберете боја од нашите боја-табелата подолу и да го оставите порака во ред, благодарам.
Белешки : Задоволство бидете сигурни дека превозот адреса и тел броеви што сте оставени на aliexpress е точно, ние ќе испрати стоката според тоа! Секој клиент имаат обврска да плаќаат даноци за нивните земји. ние не може да преземе одговорност за даноците на било кој земји, се надевам, ќе може да се разбере. Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме. Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод" , ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPS-от, ТНТ, FEDEX, Патарина итн, или Професионални Авионската компанија , која може да се достигне во врска 5-15 дена. Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред правење на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме solute проблем за вас. Ви благодариме : )

Спецификацијата

Повод:
Шема:
Ангел,Солидна Боја
is_customized:
Yes
Материјал:
мраз свила
Број На Модел На:
sweety

Со стоката дадена додека купуваат