• Новак
Свадба плоштадот крошна/позадина стојат,свадба декорација,свадба фаворизира свадба плоштадот позадина цевка

Свадба плоштадот крошна/позадина стојат,свадба декорација,свадба фаворизира свадба плоштадот позадина цевка

DEN 13200.00

Достапност
Достапно за нарачка

Точка Име : Свадба квадратни цевки Димензии : Ширина може да се ajusted од 1,6 метри до 3 метри,Висина, исто така, може да се ajusted од 1,6 метри до 3 метри Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Функција : телескопски прачки/проширување прачки, тоа може да се протега од 1.6mx1.6m x1.6m да 3mx3m x3m. Белешки : Задоволство бидете сигурни дека превозот адреса и тел броеви што сте оставени на aliexpress е точно, ние ќе испрати стоката според тоа! Секој клиент имаат обврска да плаќаат даноци за нивните земји. ние не може да преземе одговорност за даноците на било кој земји, се надевам, ќе може да се разбере. Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме. Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод" , ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPS-от, ТНТ, FEDEX, Патарина итн, или Професионални Авионската компанија , која може да се достигне во врска 5-15 дена. Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред правење на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме solute проблем за вас. Ви благодариме : )

Спецификацијата

Повод:
Шема:
Ангел,Солидна Боја
is_customized:
Yes
Материјал:
мраз свила
Број На Модел На:
Бренд

Со стоката дадена додека купуваат