• Новак
  • -17 %
Гроздобер Етничка Стил Candy Накит Пакување Торба 10pcs Памук Платно Drawstring Торба Чај Подарок Торба за Мали Облека Пакување Кеси Торбичка

Гроздобер Етничка Стил Candy Накит Пакување Торба 10pcs Памук Платно Drawstring Торба Чај Подарок Торба за

DEN 711.00
DEN 856.80

Достапност
Достапно за нарачка

Гроздобер Етничка Стил Candy Накит Пакување Торба 10pcs Памук Платно Drawstring Торба Чај Подарок Торба за Мали Облека Пакување Кеси Торбичка
Опис На Големината :
14x16cm (5.51"x6.3"),
19x24cm(7.48"x9.44")
25x32cm(9.84"x12.59")

Прирачник за мерење, ве молиме да се дозволи грешка во 1 ~ 3cm .
Боја : Како на Сликата Материјал : Памук Линија Објект Количина : 10pcs/многу Забелешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми . јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн. ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!
Логото Csutom
Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас
пред да го стави на ред. Нешто што треба да знаете пред вашата цел за
печатење :
1. Општо земено, нашите мин цел количество е 2000pcs .
2. Логото printind ќе ве чини повеќе пари , те молам не ставајте цел директно.
3. Логото печатени кеси се персонализирате производи, времето за испорака е повеќе од обична кеси.
4. Логото датотека може да биде PDF, ПИ и JPG формат.
Пакување
За Превозот
1. Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 2 до 5 дена откако ќе добиеме вашата уплата. 2. Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување. 3. Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во 15-90 работни дена да пристигнат. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини.Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање. 4. Понекогаш и ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи ) ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме ! За Продажба-Услуга
Повратни информации ви Благодариме за пребарување и среќен шопинг! Имаат добар ден! Гроздобер Етничка Стил Candy Накит Пакување Торба 10pcs Памук Платно Drawstring Торба Чај Подарок Торба за Мали Облека Пакување Кеси Торбичка

Спецификацијата

Подарок Торба Големина:
19X04cm, 14X16cm, 25x32cm
Повод:
Роденден,ноќта на Вештерките,Забава,Свадба,Денот на Вљубените,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ
Шема:
Растенијата
Број На Модел На:
H038
Број на Компјутери:
10pcs
is_customized:
Yes
Материјал:
Памук
Големина:
14x16cm , 19x24cm , 25x32cm
боја:
како Слика
торба стил:
Памук Кеси Со Drawstrings
tyle:
Памук Кеси Подарок , Памук Кеси За Накит
Употреба:
Памук, Лен Торба Рачно Изработени ,Мали Кеси Лен
ОДГОВАРА ЗА:
Јута Кеси Свадба , Јута Кеси Drawstring ,Мали Јута Кеси
Моден:
Рачно Изработени Од Јута Кеси , Јута Кеси За Пакување
Повод:
Мали Памук Кеси , Јута Кеси За Кафе ,Памук, Кеси За Бонбони
Обичај:
Прифати Логото Печатење Големини Прилагодени

Со стоката дадена додека купуваат