• Новак
RGB Љубов Срце Облик LED Светло Светилка Свадба Валентин Партија Декорација Подарок 5pcs

RGB Љубов Срце Облик LED Светло Светилка Свадба Валентин Партија Декорација Подарок 5pcs

DEN 959.52

Достапност
Достапно за нарачка


За НАС : Ние се специјализираат за извоз ширум светот и се од 2008 година. Нашата компанија прв започна извоз свадба корист, подароци и свадба централен. Нашиот Бренд "Иднина & Фенси" е една од водечките име во случај додатоци и им помогна на многу нови компании ширум светот да започне има нов бизнис, Ние сме тука да ви помогнеме, да се помогне и да се развиваат заедно. Уживајте во гледа низ нашата продавница и се чувствуваат слободни да стапат во контакт треба да ви е потребна било каква помош
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам
Превозот
Нарачките обично се испраќаат во рок од 3-7 работни дена , со исклучок на празници. Пост воздух пошта обично трае 15-30 дена да повеќето земји,ве Молиме имајте во превозот на Бразил и Русија би можеле да потрае неколку месеци повеќе од вообичаеното. Ние исто така нудиме изразат испорака како ТНТ, UPS-от, DHL, FEDEX, ПАТАРИНА, ARMAEX, која нормално ќе трае 3-7 дена. За промет на големо, ние нормално снабдување со бесплатен превозот во повеќето земји, ако вашата земја не е бесплатен превозот, ние исто така имаат поддршка голем попуст во превозот надомест, која е прикажана во листата.
Ние брод на стоките на адресата што е предвидено во aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека на адреса ќе се користи е точно.
Обичај должност :
Сите корисници треба да бидат одговорни за било обичај должност и брокер трошоци себе.
услуги на клиентите :
Ние работат седум дена во неделата, па ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на секое прашање.
Се враќа :
Враќа се прифатени во оригинал/запечатени состојба во рок од 15 дена од денот на испорака. Користи/unsealed предмети нема да биде прифатена, купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот надомест. Такси превозот не се враќа.
[xlmodel]-[custom]-[8888] Описи RGB Љубов Срце Облик LED Светло Светилка Свадба Валентин Партија Декорација Подарок Опис : Кога светлината е исклучен, производот е бела, кога е вклучено, тоа е флеш 7 бои автоматски љубовта форма led светло е совршен за да се создаде романтична атмосфера, ќе бидат преместени во оваа романтична атмосфера Совршен подарок за вашите belove, пријатели на вљубените и партии, Одлична декорација за да ги красат вашата забава, свадба и така на Спецификација : Материјал : Пластични Боја : Бела Светлина, Боја : RGB Моќ : 3 x Копчето Ќелија(Вклучени) Големина : (Hx W) : 8.5x6.3cm/3.5x2.5 Inch
Пакетот Вклучува : 5 x RGB Љубов Форма LED Светло
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Спецификацијата

боја:
RGB
Бренд Име:
Иднината & Фенси
Шема:
Срцето
Повод:
Партија,Свадба & Ангажман,Свадба
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LS005
Материјал:
Пластични

Со стоката дадена додека купуваат