• Новак
  • -8 %
50pcs/многу-16.9*8.7*1.1 cm Браун Картон Kraft Кутија, Kraft Packaigng Хартија, Кутии за Складирање Телефон Сапун Подарок Накит

50pcs/многу-16.9*8.7*1.1 cm Браун Картон Kraft Кутија, Kraft Packaigng Хартија, Кутии за Складирање Телефон

DEN 913.00
DEN 993.12

Достапност
Достапно за нарачка


50pcs/многу - Кафеава Картон Kraft Кутија, Kraft Packaigng Хартија, Кутии за Складирање Телефон Сапун Подарок Накит
Кутија Големина : ( 1cm=0.39 инчи ) 13.5*10*1.5 cm 14.9*7.7*1.1 cm 14.9*10.7*1.5 cm 16.9*8.7*1.1 cm
Количина : 50pcs/многу
Материјал : 350g Kraft Хартија
Употреба : Подарок, Сапун, Бонбони, Чоколада, може да Пакување За Iphone 6 Плус, Складирање,итн.
* Фотографиите можат да имаат благо боја разлика со вистинските производи поради снимање светлина, различни прилагодувања на уредот сл.

За производи :
* Слики може да имаат мала боја разлика со вистинските производи поради светлина, различни екран поставување итн. Ние го цениме вашето разбирање.
* Сите производи се двојно проверени пред испраќање. Ние со нетрпение очекуваме да воспоставување на долгорочни деловни односи со нашите клиенти.

За превозот :
* Ние сме користење на Aliexpress превозот систем. Нивниот систем автоматски ќе го избере превозот метод и производство на следење на број на вашата нарачка. Тоа може да се разликуваат во зависност од вашите нарачки' квантитет и тежина.
* Ако имате било какви посебни барања, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.

Внимание :
1. Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса за да бидете сигурни дека тоа може да стигне до вас од страна на локалните поштата.
2. Ве молиме обрнете внимание на вашиот центар за пораки или e-mail. Ние ќе ве контактираме во случај да има проблем со вашата нарачка.
Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Пораки ќе се одговори во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Подарок Кутија Големина:
135x100x15mm, 149x77x11mm, 149x107x15mm, 169x87x11mm
Бренд Име:
eKangbuy
Број На Модел На:
krf-01
is_customized:
Yes
Материјал:
Картон
Шема:
Никој,Солидна Боја
Повод:
Свадба & Ангажирање,Партија
Број на Компјутери:
50pcs

Со стоката дадена додека купуваат