• Новак
ново дрво дизајн личност ласерски сече свадба покана картички за свадба декорација лента и тока како опција--INC106

ново дрво дизајн личност ласерски сече свадба покана картички за свадба декорација лента и тока како опција--INC106

DEN 2496.00

Достапност
Достапно за нарачка

И ние обезбеди обработка на услуги.
П : Може ли да изберете боја и обичај големината на покана картички?
A : да,можете да изберете боја од нашите боја картичка.
MOQ
50sets/item
Боја
Бела, златна, сребрена, жолта, црвена, розева, виолетова, езерото сина, светло сина, портокалова, беж, сива, зелена, кафена,темно црвена,итн.
Печатени услуга за вметнување хартија на покана картичка
NIELSEN КАРТИЧКА
Различни бои за референца
Плик и плик фоки
Нашите Услуги
1.Имаме лента и тока на покана картички;коверти,вметнете хартија на покана картички и плик заптивки итн додатоци.
П : Дали ви обезбеди прилагодите услуга?
A : се разбира, ние сме професионални дизајнери, тие може да дизајн за вас според вашиот дизајн за цртање и слики.Вие само треба да ни понудат на текстот во PDF датотеки.
ново дрво дизајн личност ласерски сече свадба покана картички за свадба декорација лента и тока како опцијаINC106
Забелешка : ве Молиме да ни кажете што бои ќе ви се допаѓа на нашите боја картичка за надвор покана картичка?Ако треба да се печати услуга на бисер хартија,лента и тока,ве молиме контактирајте со нас директно за дополнителни трошоци.8×19cm
материјал
250g бисер хартија,боја на хартија,металик хартија,kraft хартија,и др.
П : Дали вие, исто така, направи печатење ако ние им обезбедуваме на текстот?
A : да,ние го правиме. И вие исто така може да прилагодено на големината.
П : Каков вид на превозот метод може да ви понуди?
A : Ние може да понуди DHL,EMS,Fedex,Aramex,ТНТ и така натаму. Сите производи се дизајнирани и направени од страна на самите себе.
Логото
Бесплатни дизајн, Корисниците логоа се достапни.
време на испорака
Брза испорака, тоа ќе биде направен по точно цел количество.(повеќе различни видови на хартија можат да бидат понудени според вашите барања)
Technic
ласерско сечење
пакување
25 компјутери/oppbag, се спакуваат сите opp кеси во стандардна извоз krabičkách.00 /многу
парчиња / многу
.00 /многу
парчиња / многу
Ласерски Сече ги Красат свадба бонбони кутија со Бесплатно користење на логото од YOYO занаети US$ 75.00 /многу
парчиња / многу
Сребрена боја ласерски сече "оградата"салфетка прстен висок квалитет свадба декорација трговија на големо и reatil US$ 66. Дополнителни Трошоци 250g бисер хартија вметнете картичката со печатење и 250g бисер хартија плик, тока, лента NIELSEN картичка со печатење, треба дополнителни трошоци
големина
12. Секако, ние го поздравуваме вашиот дизајн! Големини, бои и материјали можат да се менуваат, како на вашите барања.00 /многу
парчиња / многу
"свадба-2"Cupcake Wrappers да декоративни вашата свадба партија US$ 57.
П : Може ли да изберете само нешто што е потребно?
A : да,можете да изберете да се купи покана карта, покана инсерти, плик, лента или тока.
Палета на производи
Имаме разни видови на ласерски сече хартија кутија, cupcake wrappers, Божиќ украси, и така натаму.
П : Може ли да има и други објекти за да одговара на мојата покана?
A : да, ние сме ви благодариме картичка, NIELSEN картичка, menu (мени) картичката, информации картичка, место картичка и така натаму.
нашите води време е 2-5 работни дена по приемот на вашата исплата.00 /многу
парчиња / многу
Ласерски Сече ги Красат свадба покана кутија со Слободни Лента од YOYO занаети US$ 75.На detialed доведе време зависи од цел количини!
Ние соработуваме со ЕМС,DHL,TNT,FEDEX,UPS-от и сл многу internation international express corporation.
Ласерски сече свадба покана кутии со лента свадба декорација од YOYO занаети US$ 81.Прилагодено дизајн и големина е на располагање.00 /многу
парчиња / многу
Фантастични Ласерски Сече"цвет гранка" cupcake wrappers за промет на големо и мало US$ 63.
Q &A
П : Дали сте производител?
A : Да, ние имаме свои фабрика, со прифатлива цена ,добар квалитет, најдобра услуга.

Спецификацијата

празник:
Универзална,Бизнис,Крштевки & Крштевањето,Забава,Роденден,Свадба & Ангажман,Свадба
Шема:
Виткање Тип
Музика:
No
Бренд Име:
UOIUO
Број На Модел На:
INC106
боја:
црвена,бела,златна,зелена,сина,црна,розова,виолетова,крем, кафе,итн
Материјал:
250g бисер хартија и боја на хартија,kraft хартија,и др.
Technic :
ласерски сече
Употреба:
партија, свадба, подарок, прослава, промоција
испорака:
воздухот express
ОЕМ:
прифатете
Големина:
12.8*19CM
is_customized:
Yes
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
Настан & Партија Ставка Type:
Покана Картичка

Со стоката дадена додека купуваат