• Новак
  • -5 %
50-200CM Мода Водоотпорен флексибилни Занает Хоби Светлина за облека RGB LED лента Светла со Батерија Кутија

50-200CM Мода Водоотпорен флексибилни Занает Хоби Светлина за облека RGB LED лента Светла со Батерија Кутија

DEN 182.00
DEN 191.52

Достапност
Достапно за нарачка


50-200 CM Мода Водоотпорен флексибилни Занает Хоби Светлина за облека RGB LED лента Светла со Батерија Кутија
Опис :
Боја Променливи, Блиц. Престојуваат на една Боја(Црвена,Зелена,Сина,Бела,Виолетова,Жолта.) со Мини контролер.
*Должина на : 50/100/150/200 CM
Со 3 копчето мини контролер "Mode/Колор/Speed" за флеш регулатива,за бојата се менува,за брзо controll..лесно и паметни;
*Управувано од DC4.5 V,имено 3 еез од 1,5 V сува батеријата(5# Алкална Батерија),долго lastingz(mort од 168 часа continuely употреба),светла,flast,добро за кабинетот/автомобил/риба
*Со ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ копче за тесто кутија,лесно controll.
*Супер висока светла SMD5050 RGB боја changable LED, висок интензитет и сигурност
*Водоотпорен флексибилни LED лента
*Совршено осветлување &декорација решение за моторни,кабинет,ковчегот,агол и читање,кампување,риболов...
*можете да го користите Преносни светлина за вашата облека како нашата слика,тоа е толку непријатности кога ќе одиме во текот на ноќта,и те прави толку различно!!
*Може да се намали со секој 5 cm според половината.
Мини контролер 3 Mode :
"ВЛАДАТА"копчето : 20 Динамички Режими; како на пример со блиц, водопад, си поигруваше, искра светло&досадна размена на витез..
"COLOR"клуч : 20 Static Бои; како што се црвени. Сина, зелена, виолетова, жолта, бела..
"За БРЗИНА/Светлината"клуч : 5 Ниво Брзина прилагодливи за Динамички Режими и 5 нивоа на осветленост прилагодливи за Статичка Бои.
Притискање на за 3 вториот за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ.
Оваа мини контролер е многу лесен за употреба , само притиснете поврзани со копче и изберете го режимот/ за брзина / светлината што ви треба.
Пакет inlcude :
1pcs лента+батеријата кутија,но не вклучуваат 3pcs на батерии

Спецификацијата

боја:
200cm, 150см, 50cm, 100cm
Повод:
Ноќта На Вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Свадба,Нова Година,Божиќ
Бренд Име:
FGHGF
Број На Модел На:
batstrip
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Блескав Време:
Долго
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Спецификација:
0.7-0.9M

Со стоката дадена додека купуваат