• Новак
  • -18 %
Сребрен тон Бесконечност Знак Дигитални 8 Шарм Накит Конектори Приврзоци 8*23mm Сина Хривнија трговија на Големо 400pcs/многу Бесплатен Превозот

Сребрен тон Бесконечност Знак Дигитални 8 Шарм Накит Конектори Приврзоци 8*23mm Сина Хривнија трговија на Големо

DEN 6529.00
DEN 7962.72

Достапност
Достапно за нарачка


Истиот производ, истиот квалитет. Но, нашата најниска цена.
И ние имаме голем број од листата, и брзо
превозот, да обезбеди следење на број и сите пакети.
Изберете нашите производи и услуги повеќето разумни!
Ние ќе ви даде најниска цена, најдобар квалитет, најдобра услуга

Спецификацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
qingzhimei
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
кожа
Синџир Тип:
Rolo Синџир
Должина:
21cm
Затворач Тип:
Hummer
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
како на слика
Обликот:
Бесконечност
Големина:
23*8mm
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
yw646

Со стоката дадена додека купуваат