• Новак
  • -5 %
Роуз Хривнија употреба Австриската Кристал CSB026

Роуз Хривнија употреба Австриската Кристал CSB026

DEN 456.00
DEN 480.00

Достапност
Достапно за нарачка

- Должина на : 8 инчи (20.5 cm) - Роза Големина : 1.3" x 1.3" (3.5 cm x 3.5 цм) - На Бразлетна е прилагодлив. Одговара на повеќето луѓе - Боја : Јасно Бел Камен : Користете Австриската Кристали - Метал : Сребро Боја Метал - Прекрасен Дизајнер Бразлетна - Слободен Поштенски

Спецификацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
Паун Ѕвезда
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Број На Модел На:
CSB026
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Бакар
боја:
Јасно Бела
Должина:
8 инчи (20.5 см)
Зголеми Големина:
1.3 x 1.3 (3.5 cm x 3.5 см)
Повод:
Свадба Свадба, Забава, Матурска
Тип:
Деверуша Додатоци
Стил:
Моден Се Зголеми Форма Нараквици
Под-тип:
Нежен Хривнија за невестата или деверуша
Под-стил:
Едноставен, но Елегантен хривнија
Материјал:
Висок Квалитет На Австриската Кристал Кристал

Со стоката дадена додека купуваат