• Новак
  • -5 %
Стилски Алка употреба Австриската Кристал CSB091

Стилски Алка употреба Австриската Кристал CSB091

DEN 388.00
DEN 408.00

Достапност
Достапно за нарачка

- Должина на : 6.25 инчи (16 cm) внатрешна големина - Pleae проверете ја големината пред цел - Боја : Јасно Бел Камен : Користете Австриската Кристали - Метал : Сребро Боја Метал - Слободен Поштенски

Спецификацијата

Главниот Камен Боја:
Сребро.
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Prong поставување
позлата:
Злато-боја
Бренд Име:
Паун Ѕвезда
Број На Модел На:
CSB091
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Бакар
боја:
Јасно Бела
Должина:
6.25 инчи (16 cm) внатрешна големина
Повод:
Свадба Свадба, Забава, Матурска
Тип:
Деверуша Додатоци
Под-тип:
Нежен Хривнија за невестата или деверуша
Под-стил:
Едноставен, но Елегантен хривнија
Материјал:
Висок Квалитет На Австриската Кристал Кристал

Со стоката дадена додека купуваат