• Новак
CirGen,5 бои Мода Пластични CCB Златна Боја снабдување Со СТП Кожа Шарм Алка Хривнија За Жените Накит Објект,A77

CirGen,5 бои Мода Пластични CCB Златна Боја снабдување Со СТП Кожа Шарм Алка Хривнија За Жените Накит Објект,A77

DEN 383.52

Достапност
Достапно за нарачка


100% вистински опис, што ќе се види ,она што ќе добиете. Ви благодариме !
Ставка Детали и Спецификации
Точка БР.
A77
Главен Материјал
Акрилик,Кожа,Од Легиран
Боја
Црвена,Сина,Зелена,Бела,Жолта
Должина
20cm+3.5 см
Тежина
5 g
Пакување
1 компјутер/1 OPP вреќа,12 компјутери/1 голема OPP вреќа
Состојба
Бренд нови
Од
Златен тон / сребрен тон заврши
CCB мушка разубавувањето
Прилагодлива должина на синџирот на
Hummer затворач за прицврстување на
Да се избегне контакт со течности
1.Ние нудиме најпопуларните предмети и најдобра услуга за вас и Нови ставки за ажурирање секоја недела.
2.Микс цел добредојдовте,OEM цел добредојдовте,Извори понудената услуга.
3.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
"0 ПРОФИТ" Промоција секоја недела !!!
1. Ние ја производи фотографии од самите себе. Можеби затоа што на фотографијата и различни компјутерски displayers, Бои ќе бидат малку различни помеѓу фотографии и продукции.
2. Имаме вистински продукции фотографии и модел покажуваат фотографиите понекогаш, ве Молиме потврдете
со вистински продукции фотографии кои што го зеде, кога ќе нарачате.
4. Ако може да не се сигурни за нашите продукции, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате слободно.
Ние ќе го цениме искрено
Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин. Пред плаќање ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса и број на телефон се точни. Ви благодариме.
1 . Ние брод на сите наши предмети во рок од 3 дена од преку EMS/DHL/UPS-от или Хонгконг Пост/Кина Пост/Сингапур Пост,превозот метод ќе зависи од вкупниот износ.
Бесплатен Превозот
Delivey Време
Цел Цена
Хонгконг Пост/ Кина Пост/ Сингапур Пост
15-35 работни дена
EMS / DHL / Aramex
5-12 работни дена
>=$150
2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
3. Нашата цена не вклучува даноци , ДДВ , или други скриени трошоци . Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", со ниска вредност.
4. Предмети се испраќаат само по уплата.
1. Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
2. Ако производот има каков било квалитет проблем, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектите.ние нудиме Бесплатно Замени или Целосна Наплата на вас .
Вашиот задоволни е најважно за нас. Ако сте задоволни со нас, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди) . Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Вашето задоволство е наша цел ! Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот, додека да се чувствувате задоволни.Се надеваме дека ќе можат да уживаат во вашата шопинг!

Спецификацијата

Метална боја:
Злато Сина, Златна Црвено, Бело Злато, Злато Зелена, Златна Жолта, Сребрена Сина, Сребрена Црвена, Сребрена Бела, Сребро Зелена, Жолта Сребро.
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
a77
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Hummer
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура,Ниту Еден
Бренд Име:
CirGen
Материјал:
кожа
Компатибилност:
/
Функција:
/
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Главен Материјал:
Акрилик,Кожа,Од Легиран
Објектот:
стп кожа хривнија
is_customized:
Yes
Вкупно Алка Должина:
20cm+3.5 см

Со стоката дадена додека купуваат