• Новак
  • -30 %
XQNI Едноставен Дизајн Инкрустирани Кубни Циркон Круг Круг Алка За Жените 3 Бои Нерѓосувачки Челик ОЛ Стил Роденден Присутни

XQNI Едноставен Дизајн Инкрустирани Кубни Циркон Круг Круг Алка За Жените 3 Бои Нерѓосувачки Челик ОЛ Стил

DEN 239.00
DEN 341.28

Достапност
Достапно за нарачка


Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС . Име : Едноставен Дизајн Инкрустирани Кубни Циркон Круг Круг Алка Материјал : не ' Рѓосувачки Челик/Циркон Квалитет : 100% Сосема Нов Висок Квалитет Одговара За : 170mm Цел повеќе од 3 парчиња, Попуст од 3 % off
П : Кога цел може да се испраќаат и како можам да го добие ? О : за да може да се испрати во рамките 1-3 дена .Испорака време треба за 12-35 дена работни дена од Кина, Воздухот е-Пошта и aroud 3-5 работни дена од DHL / Федекс / UPS / ЕМС. П : Зошто на вашите производи, се многу добри за доброто на пазарот ,е за квалитет загарантирана ? О : Затоа што имаме сопствена фабрика ,контрола на квалитет е многу строга ,директна продажба и wholeasale стока на интернет ,така и нашата квалитетот и цената се многу добри . П : сакам да ги сортирате различни стилови ,wholeasale може да се готви заедно ? A : Да ,секако .Можете да користите количка и одберете дизајни кои се intersted ,и тие ќе цел заедно . Ви благодариме за вашето време ! Ние guarabtee вашиот нула ризик купување искуство тука.Ние нудиме целосна наплата за вас , ако производот е било кој квалитет на проблемот.
1. кога ќе примите нашите производи ,ако сте задоволни ,ве молиме да ни даде добра оценка(5 ѕвезди).Тоа е многу важно за нас . Ние ќе constandtly подобрување на најдобра услуга за секој клиент! 2. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи ,без да мора да контактирате со нас ,не ни даде негативна оценка , да ни кажете што е причина ,ние ќе ги користат најдобрите услуга да се даде задоволителен одговор!

Спецификацијата

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Злато-боја
Поставување Тип:
Канал поставување
Број На Модел На:
gh881
Бренд Име:
XQNI
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Канцеларија/кариера
Компатибилност:
закачам
Функција:
закачам
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик/Циркони
боја:
Бела/Розово злато/Golden
Тежина:
8g
Периметар:
170mm
Широк:
3мм 5.5 мм

Со стоката дадена додека купуваат