• Новак
  • -35 %
Athina 2017 Нови Гроздобер Сребро Растенијата Сина, Розова Кристал монистра Свадба DIY Шарм Нараквици За Жени со Пеперутка 2 Цвеќиња

Athina 2017 Нови Гроздобер Сребро Растенијата Сина, Розова Кристал монистра Свадба DIY Шарм Нараквици За Жени

DEN 326.00
DEN 501.60

Достапност
Достапно за нарачка


Материјал : Алуминиумски + Сребро Позлатен Lenth : 20cm Големина : ве молиме видете ја Оваа слика накит спогодба со еу за животната средина барање Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа

Спецификацијата

Метална боја:
сребро позлатен
Должина:
20CM
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Број На Модел На:
SBR170099
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легури,Сребро.
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Бренд Име:
LongWay
Метал:
Еко-Пријателски Цинк Легура
обложено:
сребро позлатен
боја:
Розова или Бел Кристал & Стаклени Монистра
Обликот:
цвет,пеперутка
Тежина:
49g
Occassion:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Стил:
Мода,Етнички,Гроздобер,Ретро
Состојба:
100% Сосема Нов
ОДГОВАРА ЗА:
Девојки,девојка,сопруга,youself
Татковски:
2 Цвет,Пеперутка

Со стоката дадена додека купуваат