• Новак
  • -25 %
LZHLQ Додатоци Легура Ткаенината Алка Голема Хривнија За Жени Изјава Накит Дами Мода Boho Отвори Алка Партија Симпатична Накит

LZHLQ Додатоци Легура Ткаенината Алка Голема Хривнија За Жени Изјава Накит Дами Мода Boho Отвори Алка Партија

DEN 180.00
DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка


ЃЕРДАНИ ОБЕТКИ НАРАКВИЦИ БРОШЕВИ
S HAIRWEAR
Телото Накит Anklets ПРСТЕНИ
Нога Синџир

Спецификацијата

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LZHLQ
позлата:
Роуз Златна Боја
Број На Модел На:
манжетната алка жени
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
лепак
Функција:
манжетната закачам
Тежина:
58g
Дијаметар:
5 cm
Шема:
Моден едноставна панк прилагодливи метална Алка

Со стоката дадена додека купуваат