• Новак
Hapiship 1Pcs 9mm Ширина Оригинални Daisy 7 Боја Кристал Пеперутка Шарм Одговара Нерѓосувачки Челик Хривнија Накит Одлуки DJ29

Hapiship 1Pcs 9mm Ширина Оригинални Daisy 7 Боја Кристал Пеперутка Шарм Одговара Нерѓосувачки Челик Хривнија

DEN 90.72

Достапност
Достапно за нарачка


Здраво пријател!
Добредојдовте на Hapiship( Среќен Брод)!
ве молиме љубезно ве молиме проверете ја фотографијата во листата.
Производите испративме само како слика во листата.
ако ви треба сигурен испорака,
ве молиме љубезно изберете следење на услугата.
Ставка Опис
* Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик,
* Линкови Големина : 1.0cm X0.9cm X0.4cm
* Кристално големина : 10mm X8mm

Спецификацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Број На Модел На:
DJ29
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Животните
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Бренд Име:
Hapiship
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Класичен

Со стоката дадена додека купуваат