• Новак
  • -8 %
Томас ААА Пурпурна Мушка Нараквица, Европската Глам Накит Душата Подарок за Жените TS B89

Томас ААА Пурпурна Мушка Нараквица, Европската Глам Накит Душата Подарок за Жените TS B89

DEN 499.00
DEN 542.40

Достапност
Достапно за нарачка


Шарм хривнија
- Сребрена позлатен
- ААА Вештачки кварц
Ширина : 0.8 cm

Спецификацијата

Должина:
16CM, 17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm, 23cm, 24cm, 25cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
TS B89
Бренд Име:
hemiston
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Метали Тип:
Алуминиум Легура
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Линк Синџир
is_customized:
No
Услуга:
Пад на превозот
боја:
Виолетова
Материјал:
Вештачки кварц

Со стоката дадена додека купуваат