• Новак
  • -18 %
Гроздобер Бронза Бесконечност Мачка Очи Пријателство Хривнија Накит Шарм Мешани Сомот Јаже Ткаенината Алки Жените Додатоци Подарок 10pcs

Гроздобер Бронза Бесконечност Мачка Очи Пријателство Хривнија Накит Шарм Мешани Сомот Јаже Ткаенината Алки

DEN 314.00
DEN 383.52

Достапност
Достапно за нарачка


Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов МАТЕРИЈАЛ : коноп јаже Количина : 10 PCS Страна : 18+5cm Тип : трговија на Големо Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Може да потрае околу 15 до 60 работни денови за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3-7days www.dhl.com EMS За 7-15 дена www.ems.com Кина Пост Воздух За 15-50 дена www.17track.net/Index En.html e Packet За 7-20 дена www.usps.com Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, без следење infomation.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Повратните Услови :
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој Спор.

Спецификацијата

Метална боја:
сива, светло сина, Црвена Роза, Мешана боја, Кафеава, Зелена, Црвена, Жолта, Розова, Бела, Сина, Виолетова, Црна
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Нови
Затворач Тип:
Hummer
Бренд Име:
ZHAOTANGHESILVERJEWELTY
Поставување Тип:
Канал поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Компатибилност:
Андроид
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Порака Потсетник
Материјал:
кожа

Со стоката дадена додека купуваат