• Новак
  • -22 %
Најпродаван Четири Реда Сјајна Кристал Алка Ткаенината Сребрена Свадба Невестата Хривнија спирала се Водат Нараквици Девојка Подароци RE743

Најпродаван Четири Реда Сјајна Кристал Алка Ткаенината Сребрена Свадба Невестата Хривнија спирала се Водат

DEN 318.00
DEN 408.00

Достапност
Достапно за нарачка


Бренд : Roseeden
Објектот Стил : Хривнија
Големина : 19*2 см
Главниот Камен : Симулирани бисер
Позлата : Сребрена/Злато Позлатен
Прилики : Свадбена/Партија/Матурска/Годишнината
Топло Совети :
1.Руски пријатели,ве Молиме оставете ни полно име и вашата улица и куќа број и стан број,затоа што Русија има нови правила за да се добијат пакет успешно.
2.Ако сте за промет на големо клиенти,можете да го користите количката се направи ред за нас,тогаш ни остави порака,ние ќе ви понудиме најдобра цена и правото брза испорака.
3.Кога ќе ја прими стоката,ако не се како нив,ве Молиме контактирајте со нас пред да ни остави лош повратни информации,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем,ние ќе направиме се подобро и подобро,ви благодариме

Спецификацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
Лесно-кука
Синџир Тип:
Кабел-жица Синџир
Пол:
Жените
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
RE743
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
ROSEEDEN
Метали Тип:
сребро позлатен
боја:
Сребро.
Функција:
Свадба или Партии
Објектот:
хривнија
ОЕМ:
Yes
Материјал:
Кристал
квалитет:
висок квалитет
Стил:
Класичен
превозот:
Бесплатен превозот
Функција:
дами и жени и девојки

Со стоката дадена додека купуваат