• Новак
  • -50 %
Kpop Мажите Златни Нараквици/Сребрена/Црна Боја Накит Мода Нови Висок Квалитет на 21CM 8ММ Крстот е Вметната Пол Мажи Синџир GH637

Kpop Мажите Златни Нараквици/Сребрена/Црна Боја Накит Мода Нови Висок Квалитет на 21CM 8ММ Крстот е Вметната

DEN 432.00
DEN 863.04

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Пати Во Текот Затворач
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Крстот
Број На Модел На:
GH637
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Kpop
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Класа:
Висок квалитет
is_customized:
Yes
Должина:
21cm
База Материјал:
Животната Средина Бакарни Легури
Без Никел:
Yes
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок
Поддршка на големо :
Да, Поголем Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас
боја:
Сребрена/Gold/Црна
Стил:
Крстот е вметната

Со стоката дадена додека купуваат