• Новак
  • -9 %
SINZRY Топла накит Кубни Zironia брилијантен Шарм Нараквици дама елегантен свадба свадба накит додаток

SINZRY Топла накит Кубни Zironia брилијантен Шарм Нараквици дама елегантен свадба свадба накит додаток

DEN 507.00
DEN 556.80

Достапност
Достапно за нарачка


Ве молиме да користите шопинг количка да се направи ред за повеќе од еден објект; бесплатен превозот за сите предмети од кина пост, кој трае околу 15-35days. за испорака; ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точен ; Вашите пари се обезбедени од страна на aliexpress сметка, ве молиме бидете потврда по стоки пристигна;
Состојба : brande-нова мода циркон нараквици, трговија на големо цена; Бренд : Sinzry Камен : ААА+ Micro Круг Јасно Кубни Циркони Meterial : Бакар / Месинг Прилики : Свадбена Ангажман Датира Предлог денот на Вљубените Gitt За : Мамо Девојка Сопруга Ќерка Женски Пријатели Себе Еколошки Стандард : Олово,Никел,Кадмиум Слободни

Спецификацијата

Должина:
19cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
SINZRY
Поставување Тип:
Канал поставување
Број На Модел На:
s2017060508
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат