• Новак
  • -17 %
Топла Продажба 212 Мода Цвет Гроздобер Гравирање 18mm Snap Копчето Метал Хривнија Меѓусебно Шарм Накит За Жените и Мажите

Топла Продажба 212 Мода Цвет Гроздобер Гравирање 18mm Snap Копчето Метал Хривнија Меѓусебно Шарм Накит За Жените

DEN 111.00
DEN 134.40

Достапност
Достапно за нарачка


Одговара 18mm 20mm копчето материја : Цинк легура + бакар должина : 19cm( Продолжен синџир 4cm )

Спецификацијата

Бренд Име:
LUWELLEVER
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Бакар,Бакарни Легури,Цинк Легура
Пол:
Жените
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Хип/Рок
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Обликотшема:
Крстот
Број На Модел На:
одговара 18mm 20mm копчиња
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Други
Функција:
Други
Компатибилност:
Други
Тежина:
35g
Должина:
20cm

Со стоката дадена додека купуваат