• Новак
  • -12 %
Нова Едноставна Круг CZ Око Шарм Хривнија Лизгачот Синџир Нараквици За Жените Кристал Накит Прилагодливи Жените Нараквици

Нова Едноставна Круг CZ Око Шарм Хривнија Лизгачот Синџир Нараквици За Жените Кристал Накит Прилагодливи Жените

DEN 646.00
DEN 733.44

Достапност
Достапно за нарачка


Нов Круг CZ Око Шарм Хривнија Лизгачот Синџир Нараквици За Жените Кристал Накит Прилагодливи Розово Злато Sliver Злато Црна
Боја : како на слики го покажува , како што се избере Количина : 4 PCS Состојба : тие се 100% Дизајнер бренд Име : DANKAISHI

Спецификацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Синџир Тип:
Змија Синџир
Бренд Име:
dankaishi
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Функција:
Расположение Tracker
Број На Модел На:
LDBR-061
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Метали Тип:
Бакарни Легури,Цинк Легура
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Кубен Циркони
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Повод:
Роденденски Подароци, Подарок Жените, Подарок Девојка
Камен:
Кубен Циркони
Накит:
жените накит
Нараквици:
Хривнија Femme
Тип На Објект:
Нараквици
Пол:
Жените
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Геометриски

Со стоката дадена додека купуваат