• Новак
  • -12 %
Нова Едноставна Круг Рака Шарм Хривнија се Зголеми Златна Боја Лизгачот Синџир Нараквици за Жените и Мажите Прилагодливи Кристал Накит

Нова Едноставна Круг Рака Шарм Хривнија се Зголеми Златна Боја Лизгачот Синџир Нараквици за Жените и Мажите

DEN 739.00
DEN 840.00

Достапност
Достапно за нарачка


Нова Едноставна Круг Рака Шарм Хривнија се Зголеми Златна Боја Лизгачот Синџир Нараквици за Жените и Мажите Прилагодливи Кристал Накит
Боја : како на слики го покажува , како што се избере Количина : 4 PCS Состојба : тие се 100% Дизајнер бренд Име : DANKAISHI

Спецификацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Синџир Тип:
Змија Синџир
Бренд Име:
dankaishi
Број На Модел На:
LDBR-026
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Функција:
Расположение Tracker
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Метали Тип:
Бакарни Легури,Цинк Легура
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Кубен Циркони
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Повод:
Роденденски Подароци, Подарок Жените, Подарок Девојка
Камен:
Кубен Циркони
Накит:
жените накит
Нараквици:
Хривнија Femme
Тип На Објект:
Нараквици
Пол:
Жените
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Геометриски

Со стоката дадена додека купуваат