• Новак
  • -15 %
IJL0177 Слободни Сопствени Engrave денот на Вљубените Личен Подарок од не ' Рѓосувачки Челик Неколку Хривнија За Љубовници

IJL0177 Слободни Сопствени Engrave денот на Вљубените Личен Подарок од не ' Рѓосувачки Челик Неколку Хривнија

DEN 347.00
DEN 408.00

Достапност
Достапно за нарачка


Wel дојде до нашата продавница
Ние се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrys
Повеќе од 10 години на производство искуство
Прилагодено дизајн ,слободни гравирање ,
Одличен за по-продажбата на услугата
Производ детали :
Висок qulity 316 L не ' Рѓосувачки Челик
Моден Неколку Хривнија За Љубовници
Јас Љубовник Ти и јас знам
Вистинската љубов
Нејзиниот Цар & Неговата Кралица
Јас сум Нејзиниот & Тој е Мој
Нејзиниот Еден & Неговото Само
Јас НЕ & Мене Да
Добредојдовте на Сопствени Гравирање
Начини На Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни информации & По продажба на Услуги :
1. Ако ви треба брза испорака од Експрес (EMS, Fed Ex, DHL), plsease да контактирате со нас преку trademanager . Ние ќе се најде на најниска цена за вас!
2. Ние би сакале да се воспостави долгорочна соработка со нашите клиенти, врз основа на взаемна корист и заеднички развој.
3. Ние нудиме на големо на услугата,трговија на големо се прифати,можете да додадете оние ви се допаѓа во вашиот количка и го стави на ред ,оставете порака на нас,ние ќе ви даде најдобра цена.тогаш може да го плати.
4. Ние сакаме да ти даде сите клиенти голем купување искуство,ако имате било какви прашања во врска со нашите производи и можете да контактирате со нас пред да се направи нарачка.
5. Ако не доби својата цел за време на испорака датум,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе бидеме одговорни за вашата парцела и ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас .ви благодариме за вашето разбирање однапред.
6. Доколку ви се допаѓа нашата продавница : add to store листа доколку ви се допаѓа нашата содржина : додадете на листата со желби .
Имаат убав ден,ви благодарам за вашата соработка .
Пакување Детали :
Прашања и Повратни информации :
1.Ние ќе ја напушти 5 ѕвезда повратни информации откако уплата
2.Ако сте задоволни со предмети и serviceof нас,pleaseleave ни 5 ѕвезда повратни информации.
3.Ако имате било какви прашања ,pls ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение.
4.Негативни повратни информации не може да го реши проблемот,треба да му кажете ни проблеми,па ние може да го поправам и да бидете среќни.ви благодарам многу.
Наплата и Враќа :
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, што го има до 15 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Ве молиме ни e - mail.

Спецификацијата

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
IJL0177
Бренд Име:
impressjewelry
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
позлата:
сребро позлатен
Функција:
Фитнес Тракер
Пол:
Унисекс
закачам големина:
45mm~70mm
Тежина:
About 5g
Стил:
Прилагодливи Жица Закачам
квалитет:
AAAAA+
Предност:
Не Исчезнат И Не Алергија
Жица со дијаметар:
1.5 mm
Peckage :
1pcs мали oppbas
Трговија На Големо Бизнис:
Достапен/ Правни Основи Контактирајте Со Нас
Адреса на фабрика:
DongGuan Кина

Со стоката дадена додека купуваат