• Новак
  • -20 %
1 КОМПЈУТЕР најпродаван Едноставен Дизајн Среќа уроци Шарм Црна, Сина, Црвена Јаже String Хривнија За Жени Мажи Како Подарок

1 КОМПЈУТЕР најпродаван Едноставен Дизајн Среќа уроци Шарм Црна, Сина, Црвена Јаже String Хривнија За Жени

DEN 77.00
DEN 96.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Број На Модел На:
EY410
Пол:
Жените
Обликотшема:
Лице
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
среќа око
Компатибилност:
Други
Функција:
Други
is_customized:
Yes
Должина:
adjustable

Со стоката дадена додека купуваат