• Новак
10мм шарени рози монистра нараквица, мека керамички монистра змеј крзно хривнија тока, глина цвет монистра хривнија

10мм шарени рози монистра нараквица, мека керамички монистра змеј крзно хривнија тока, глина цвет монистра

DEN 431.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Hummer
Синџир Тип:
Rolo Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
denary

Со стоката дадена додека купуваат