• Новак
  • -6 %
Стареењето Третман Торба Snap Копчето Чанта Стп кожен Паричник Кеси Шарм Хривнија Накит за жените се вклопуваат 18mm копчето 20cm*10см *0.5 cm

Стареењето Третман Торба Snap Копчето Чанта Стп кожен Паричник Кеси Шарм Хривнија Накит за жените се вклопуваат

DEN 225.00
DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка


одговара 18mm 20mm копчиња големина : 20cm*10см*0.5 cm СТП кожа

Спецификацијата

Бренд Име:
LUWELLEVER
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Стил:
Тренди
Материјал:
кожа
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Змија Синџир
Број На Модел На:
одговара 18mm копчето 20mm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Големина:
20cm*10см*0.5 cm

Со стоката дадена додека купуваат