• Новак
  • -6 %
10pcs/многу ѓумбир Копчиња Накит 20mm Прилепува за Печатење на стакло копчето одговара на Жените snap накит blacelet копчето накит GS1312039

10pcs/многу ѓумбир Копчиња Накит 20mm Прилепува за Печатење на стакло копчето одговара на Жените snap накит

DEN 104.00
DEN 110.40

Достапност
Достапно за нарачка


Топло Тоа :
1. Цел НИ$0 - US$200 бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.
2.Цел повеќе од US$200 ќе испорака преку DHL/UPS-от.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бренд Име:
Jaynalee
Број На Модел На:
GS1312039
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Функција:
Моден
одговара прилепува копчето:
прилепува накит
Накит Тип:
прилепува копчето
is_customized:
Yes
Должина:
fit 18/20mm snap bracelets

Со стоката дадена додека купуваат