• Новак
GuanLong Романтична Флорални Врежан Лист Смола Алки Нараквици За Жените Подарок Puseira Накит Трговија На Големо 11 Бои

GuanLong Романтична Флорални Врежан Лист Смола Алки Нараквици За Жените Подарок Puseira Накит Трговија На Големо

DEN 239.04

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
HYB0049
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
GuanLong
Дијаметар:
6.7 cm

Со стоката дадена додека купуваат