• Новак
  • -30 %
Ailatu Мода за Мажи Beaded Streach Буда Хривнија Црната Лава Камен Монистра Накит Masculinas Hombre Bracciali

Ailatu Мода за Мажи Beaded Streach Буда Хривнија Црната Лава Камен Монистра Накит Masculinas Hombre Bracciali

DEN 87.00
DEN 123.84

Достапност
Достапно за нарачка


Нови Мажите Beaded Streach Буда Нараквици Врвен Квалитет Лава Камен Монистра Накит Партија Подарок
Материјал : Висок квалитет на Лава камен монистра и тиркизна камен монистра
Лава мушка големина : 8mm
Буда големина : 10mmx12mm
ние може да се направи прилагоди на големината на нараквици.
можете да ги оставите порака до нас од вкупната должина на хривнија сакате да ни направат.

Спецификацијата

Бренд Име:
Ailatu
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Класичен
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Слика
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
монистра големина:
за 8mm
is_customized:
Yes
Кориснички Должина:
Оставете белешки со цел или да контактирате со нас за кориснички должина

Со стоката дадена додека купуваат